Nesni svůj život, ale žij svůj sen!

25. února 2011 v 17:04 | napsala: Le fille Ash |  Úvahy
Pro mě má tento citát ohromnou váhu. Nechci tím říci, že jsem snílek. Tedy někdy možná ano, ale rozhodně ne snílek v pravém slova smyslu. Bohužel jsem někdy až moc velký realista.
A jak tedy souvisí realita s tímto citátem? Velmi.

Každý máme nějaké sny. Neznám člověka, který by je neměl! A skoro každý si říká... "Můj sen je nesplnitelný!" A já vám nyní musím oponovat! Někdy to pravda je, dobře, ale většinou ne.
No považme, jaké jsou nejčastější sny?
Např. být slavná/ý. Je to nesplnitelný sen? Ne! Stačí přihlásit se do nějaké televizní show (ne že bych je měla nějak v lásce, ale dobře, dnes je možné vše) vydržet tam co nejdéle a tím si vytvoříte fanoušky, někdo si vás všimne a už to začíná! Samozřejmě, byl to jen pouhý příklad, ale je z něj jasné to, co vám chci sdělit.

Skoro každý sen je splnitelný. Stačí jen tak málo. Musíte opravdu chtít, nebát se udělat první krok a k tomu všemu potřebujete věřit, že se vám to, co chcete, povede!

První krok a pak ty první chvíle po něm, jsou krušné, uznávám, ale potom, když se dostanete k cíli...nepopsatelný pocit. Také neříkám, že splnit si nějaký váš sen není běh na dlouhou trať. Je.
A ta trať má mnohdy mnoho kilometrů. Ale stačí jen vytrvat, věřit si a nebát se!
A jak jsem napsala ve článku ,,Dream,, já jsem zářným příkladem toho, že se sny plní. Již mnoho mých velkých, skoro nesplnitelných a pro někoho třeba bláznivých, snů se stalo skutečností! Je to blahodárný pocit. Možná ještě více než to. Je to pocit nepopsatelný, když se sen, který sníte už mnoho let, stane realitou!

Proto na závěr píšu jen. Nebojte se udělat první krok. I když to tak třeba vypadá, tak nikdy nešlápnete do prázdna. Ba naopak. Na opravdu pevnou zem. A to klouzavou, po které se už potom vezete, ani nevíte jak! A nakonec dojedete k cíli!

Pamatujte si tedy, stačí jen chtít a věřit!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Monica Otmili Monica Otmili | Web | 15. ledna 2012 v 20:17 | Reagovat

Mám sen, teď jsem se od něho sice oddálila co se týče od šance splnění, ale věřím, že se vyplní. Možná ne úplně a nebudu dopravní pilotka, ale až budu pracovat, tak si našetřím na výcvik aspoň na průkaz na malou Cesnu a jednoho dne se vznesu do vzduchu sama. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama