Fantastická povídka (soutěž)

6. března 2011 v 12:02 | napsala: Lily |  Zajímavé literární stránky
Blogový, webový, sblogový, estrankový svět a další internetové světy jsou plné mladých literárních talentů. Někteřé píší z nudy, někteří utíkají z reality a pro některé ej to život. A někdo spojuje všechny důvody, někdo má zas úplně jiné. Pro každého ale platí jedno: mají fantazii a psát je baví.

Patříte i vy mezi spisovatelskou populaci a chcete o sobě dát trochu vědět? Pokud píšete v žánru sci-fi, fantasy nebo horor, představuji vám stránku fantastickapovidka.cz. Jedná se o literární soutěž, kam můžete zaslat své povídky, které nebyly nikde publikovány (ani na internetu, pozor!) a nejste-li autor, kterému byl vydán román - soutěž je vesměs pro amatéry.

Ze všech povídek vybírá odborná porota finalisty a mezi nimi vybírají vítěze čtenáři svým hlasováním. Můžete se přihlásit až do 31. 7. 2011. Povídká má omezení samozřejmě v rozsahu a žánru, ale jinak má vaše tvůrčí fantazie volnou ruku. Doposud se přihlásilo něco málo přes 50 povídek + některé, které nebyly přijaté kvůli nedodržení délky.

První tři vítězní autoři si užijí svou chvíli slávy při vyhlášení vítězů na 21. ročníku Podzimního knižního veletrhu v Havlíčkově Brodě. Pěknou knížku nebo komix si odnese prvních 10 povídek v pořadí. Kromě různých knih a komixů je cenou pro vítěze i rozhovor, publikace povídky a převedení povídky do audiopodoby, která bude odvysílána v rádiu.

Kdybych uměla dopsat nějakou povídku do konce, určitě bych se přihlásila. Bohužel, nikdy se mi to nepovedlo a tak soutěž doporučuji vám, čtenářům našeho časopisu, fanouškům literatury a samozřejmě i drahým redaktorům, jejichž povídky zde čtete a obdivujete.

Držím vám palce a pokud se přihlásíte, určitě nám dejte vědět - budeme vám fandit!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Dragita Dragita | Web | 7. března 2011 v 12:03 | Reagovat

já mám opačný problém, všechno mám až moc dlouhé :D

2 Lily Lily | Web | 7. března 2011 v 21:21 | Reagovat

[1]: právě to bylo problémem nepřijatých povídek - moc dlouhé :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama