Předmluva k zatracení

19. července 2012 v 12:00 | autor: Obscuro |  Poradna pana L.
Vítám vás u poradny pana L. u které se nyní budeme setkávat každý měsíc. Nejdříve bych se chtěl představit těm, kteří mě neznají. Jsem majoritním akcionářem společnosti Peklo a.s., která má monopol v oblasti ubytování a služeb zatraceným duším. Možná mě taky můžete znát jako autora bestselleru Ďáblova bible. Naneštěstí jsem se nejvíce proslavil díky pomluvám bulvárních plátků, jako jsou Svaté listy, Světlo a podobně. Jmenuji se Lucifer a stal jsem se obětí své kariéry.
Svou kariéru jsem začal jako mladý úředník u slavného autora známého pod pseudonymem Bůh. První, co mě doslova šokovalo, že ani svým zaměstnancům neprozradil své skutečné jméno! Jak k němu pak mají mít jeho podřízení důvěru?! Poté, co jsem Bohu taktně naznačil, že nemám zájem pracovat pro někoho, kdo se mi ani nepředstaví, dostal jsem okamžitou výpověď. Rozhodl jsem se tedy, že založím svou vlastní firmu, kde budou panovat naprosto odlišné poměry. A tak vznikla společnost Peklo a.s., která do dnes patří mezi deset firem s největším ročním obratem a řadí se tak mezi takové velikány jako je Zubatá s.r.o. nebo o něco známější Microsoft. Nicméně jsem velice skromná osoba a většinu zisku investuji do dalšího rozvoje firmy pro budoucnost svých potomků a naprostou spokojenost klientů.
Ale to s touto publikací příliš nesouvisí. Po vydání mé spisovatelské prvotiny - Ďáblovy bible, která se drží po několik staletí na žebříčku nejprodávanějších knih a kterou považuji za můj největší životní úspěch kromě založení mé společnosti, jsem se stal celosvětově uznávaným spisovatelem, a proto jsem se rozhodl předat své zkušenosti méně zkušeným autorům.
V této rubrice bych chtěl začínající spisovatele seznámit s problematikou související s profesionální literární činností od námětu pro vaši první knihu přes její vydání až po marketing související s prodejem a propagací vašich knih. Pokud se budete řídit mými pokyny, máte velkou šanci, že se vaše díla stanou bestsellery, které budou lámat prodejní rekordy. Ačkoliv toto je první knižní vydání tohoto kurzu tvůrčího psaní pro pokročilé i věčné začátečníky, již dlouhou dobu pořádám tento kurz ve formě pravidelných lekcí. Úspěšnými absolventy mého kurzu jsou například William Shakespear, J.R.R.Tolkien, Ernest Hemingway a mnoho dalších.
Pro případ, že by vám toto internetové vydání nestačilo a upřednostňovali byste osobní kontakt, jsem k tomuto prvnímu článku přiložil předvyplněnou smlouvu, ve které žádáte o poskytnutí osobních lekcí tvůrčího psaní po dobu předem neurčenou. Smlouva musí být podepsána vlastní krví. Uvědomuji si, že to zní poněkud podezřele, ale vězte, že je to potřeba jen pro účely firmy, která si vede evidenci osobních údajů klientů včetně krevní skupiny. Osobní údaje nebudou nijak dále zpracovávány*. Smlouvu je potřeba předat některému ze zaměstnanců firmy Peklo a.s., způsob, kterým můžete kontaktovat naše zaměstnance, najdete ve výše zmíněné publikaci ĎÁBLOVA BIBLE a to ve všech vydáních.
Doufám, že vám bude tato kniha užitečná a že se stanete našimi stálými klienty.
Lucifer
*Kromě vnitřních potřeb firmy Peklo a.s. zahrnujících mučení, mutace genomu, klonování, rituály temné magie, oběti pohanským bohům a další…Smlouva o poskytnutí služeb

Žádám o poskytnutí intenzivního kurzu kreativního psaní pana Lucifera a společnosti Peklo a.s., zároveň prohlašuji, že jsem byl obeznámen s cenou této služby a jsem si rovněž vědom, že firma neposkytuje záruku na vrácení platby ani neumožňuje zrušení smlouvy po jejím podepsání.
Svěřuji tímto svou duši, jakožto i veškerý majetek hmotný i nehmotný, do rukou společnosti Peklo a.s. (zastoupené váženým panem Obscurem) a to bez jakýchkoliv nároků na náhradu finanční či jinou.


Jsem si vědom, že mou duši čekají pekelná muka, která se nedají vypovědět slovy, má krev bude použita k nekalým účelům a budu nucen obcovat s démony pekelnými přesto se touto smlouvou vzdávám jakékoliv možnosti obrany a počítám, že za svou stupiditu budu platit.
Poskytovatel
Lucifer Belzebub Satan
Podpis
Lucifer B. Satan

Plátce

Podpis

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 TlusŤjoch TlusŤjoch | Web | 19. července 2012 v 15:12 | Reagovat

Zdá se, že v té smlouvě bude nějaký háček, Světlonoši.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama