Změny všude kolem nás

2. října 2012 v 17:43 | autor: Le fille Ash |  Slovo šéfredaktorky
Drazí čtenáři,

období velkých změn, jak se zdá, zasáhlo i Numéro un. Převážná většina z nich se týká hlavně zázemí, ty pocítí jen redakce, ale čtenáři o nich vlastně téměř vědět nebudou. Některé ovšem poznáte i vy. Jaké?Největší změnou jsou naše emaily. Ty jsou nyní dva, které vy můžete dle libosti volně užívat ke komunikaci s námi. Jedním z nich je již starý známý: numero-un@centrum.cz, a novým jest apartire-numero-un@centrum.cz.
Ten si prosím dobře zapamatujte, protože ten je nyní jedinou schránkou, kam můžete zasílat příspěvky do vaší rubriky Á partire.

A vlastně ještě jedna změna v tomto směru nastává. Jedná se především o to, že vaše články v Á partire budou vycházet v určité dny. A to přesně v pátém, sedmnáctém a dvacátém devátém dni v měsíci. Ale pozor. Nově nepublikujeme všechna díla! Každý zaslaný text bude pročten a následně odklepnut / neodklepnut.

Bude-li uznán za vhodný k publikaci, bez problému se vám dostane oznámení i s přiřazeným termínem. Pokud ovšem text nebude z nějakého důvodu možné zveřejnit, pak vám bude zaslána zevrubná kritika s připomínkami a s radami na vylepšení. Tím vám snad pomůžeme a příště třeba již text projde "jámou lvovou" až k publikaci u nás.

Jinak se v brzké době těště na zcela nový kabátek časopisu. Je již ve výrobě a časem bude konečně i nasazen.
Prozatím je to vše. Myslím, že na těch pár změn si brzy zvyknete. A navíc, v jednání jsou i další, mnohem věští změny. O těch ale později.. prozatím za celou redakci Numéra Un přeji, pěkný den!
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama