Armyshop

18. dubna 2014 v 22:37
Každý kluk si přeje být vojákem, jezdit v tanku a moci střílet ze zbraně. Některým tento sen zůstane i do dospělosti. Začnou se zajímat o hlubší historii některé z válek, detailněji studovat dobové uniformy, typy zbraní nebo jinak zdokonalovat svůj všeobecný přehled o dění tehdejší doby. A pak je ještě vyšší level těchto zapálenců pro věc. Takoví se pak rozhodnou, že by možná nebylo od věci nějakou bitvu zrekonstruovat, zahrát si na opravdovou válku a předat vše, co vědí, někomu dalšímu. To vše hravým a zábavným způsobem, přičemž si zároveň mohou splnit to, o čem po tak dlouhou dobu jen snili. Každá velká akce ale začíná tím, že se musí sehnat kostýmy, všemožné propriety důležité pro výsledný efekt, repliky zbraní, vlajky, někdy i vybavení zdravotníků, vlajky či knihy a časopisy.

K získání všech těchto předmětů slouží tzv. armyshop. Army shop je obchod, ať už kamenný nebo internetový, který se specializuje na prodej zboží s vojenskou tématikou a věcí s tímto tématem souvisejících. Tento fakt je jasně patrný již z názvu prodejen, jelikož army znamená v angličtině vojenský a shop zase obchod. Pokud tedy vejdete do armyshopu, vypadne na vás především množství zelené a hnědé barvy, maskáče, uniformy a zbraně všeho druhu. Samozřejmě se nemusí jednat pouze o zbraně střelné, armyshop nabízí svým klientům jak věrohodné kopie střelných zbraní, tak například nože a dýky v armádním designu nebo třeba zbraně určené k užití při airsoftu. A pokud sháníte plynovou masku, není problém, k jejímu získání postačí pár kliknutí a dostatečná zásoba peněz. Army shop vás dokonce i kompletně obleče, pokud se chystáte zkompletovat konkrétní historickou uniformu, nebo si založit sbírku. Kupovat můžete jak kompletní uniformy, tak jednotlivé segmenty. V nabídce je široké spektrum kalhot, spodního prádla včetně termo prádla, košil, bund i celých kombinéz. Samozřejmostí jsou i nejrůznější čepice a helmy, které žádnému správnému vojákovi nesmí chybět. Chcete li se ještě více vymanit z davu a udělat ze sebe v očích spoluhráčů i publika člověka na výši, je ideální si k slavnostní uniformě zakoupit i medaili, či vyznamenání, které můžete v prodejnách armyshop sehnat.

Pro celá polní ležení pak army shop nabízí kotlíky, lopatky, pilky, sekyrky, ohřívače nebo například jídelní soupravy. Vše vypadá, jako byste výbavu vyfasovali při náboru. Je jasné, že pokud chcete dělat A, musíte se věnovat i B. Proto většina armyshopů nabízí i autentické dobové tiskoviny, jako jsou například noviny, knihy či letáky z válečných období. Pokud se chcete vojenské tématice věnovat jako rodina, pak je dnes již celkem bez problémů sehnat výbavu ve zmenšené podobě i pro vaše děti, které jistě budou nadšené ještě více, než jste vy. Sehnat se dají i takové vymoženosti, u nichž byste možná i zapochybovali. Příkladem budiž například hygienické pomůcky, látky, metráž nebo zdravotnický materiál. Není proto problém na přehlídce představit originál imitující kabelu s lékárničkou, nebo sadu určenou při kousnutí jedovatým hadem.

Vojenství je záliba jako každá jiná. Někdo sbírá známky, někdo chytá na louce motýlky a někdo zkrátka přijde domů z práce a producíruje se v uniformě. Ke splnění všech snů je vám k dispozici rozsáhlá síť armyshopů, které splní jakékoliv vaše přání.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 majka majka | E-mail | 29. října 2018 v 14:22 | Reagovat

Hodně velký sortiment a dobré ceny jsou také na https://armik.cz/ 8-O

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama